Sony планує воскресити лінійку Xperia Compact для шанувальників маленьких телефонів

Це буде Android-альтернатива iPhone 12 mini.

Вам подобається iPhone 12 mini і ви хочете, щоб на ринку з’явився його Android-аналог? Це бажання може здійснитися. Відомий аналітик OnLeaks заявив, що компанія Sony планує відродити лінійку компактних смартфонів Xperia Compact. Він також поділився їхніми зображеннями і деякими технічними характеристиками.

Новий пристрій Sony буде трохи більший за його конкурента від Apple. Розміри смартфона становлять 140×68,9×8,9 мм, а діагональ екрану складає 5,5 дюймів. Для порівняння, діагональ екрану iPhone 12 mini становить 5,4 дюймів, а розміри пристрою — 131,5×64,2×7,4 мм.

Який процесор отримав новий смартфон Xperia Compact, неясно, але відомо, що основна камера отримала два модуля і спалах, розташовані в один ряд вертикально. Роздільна здатність головного датчика складає 13 Мп. Як і в багатьох телефонах Sony, в кнопку живлення нового пристрою вбудований сканер відбитків пальців.

Коли компанія Sony випустить цей зручний у використанні телефон, невідомо. За словами інсайдера, його запуск може бути оголошений в лютому.

Нагадаємо, нещодавно дослідницьке агентство Consumer Intelligence Research Partners заявило про те, що продажі iPhone 12 mini склали лише 6% від продажів iPhone 12 в період з жовтня по листопад.

Джерело engadget

Не пропустіть