Sony готується до презентації одразу кількох смартфонів Xperia: що про них відомо

Sony має випустити лінійку смартфонів Xperia 2024 року наприкінці цього року. Ми очікуємо, що принаймні три смартфони дебютують цього року: Xperia 1 VI, Xperia 5 VI та Xperia 10 VI.

Напередодні запуску, портал Sumahodigest поділився звітом, в якому розкриваються конфігурації оперативної пам’яті цих пристроїв. Згідно зі звітом, флагманський Xperia 1 VI буде доступний у конфігураціях з 12 та 16 ГБ оперативної пам’яті. Xperia 5 VI вийде на ринок з 8 ГБ пам’яті, а Xperia 10 VI – з 6 ГБ та 8 ГБ оперативної пам’яті.

Подробиць про Xperia 5 VI та 10 VI небагато, проте відомі деякі подробиці про майбутній флагман, зокрема про його камери. Згідно з попереднім повідомленням, всі три камери на задній панелі Xperia 1 VI будуть оснащені 48-мегапіксельними сенсорами Exmor T.

Це той самий сенсор, який стоїть на основній камері Xperia 1 V. Якщо бути точним, то сенсор Exmor T – це 52-Мп сенсор камери, однак, зображення на 48 Мп лайно через співвідношення сторін 4.3:3. Sony називає його стековим сенсором, оскільки бренду вдалося відокремити фотодіод і транзистор і накласти їх один на одного, щоб збільшити кількість захопленого світла і знизити рівень шуму.

Повідомляється, що основний об’єктив Xperia 1 VI має велику діафрагму f/1.4, 2-кратний оптичний зум і автофокус з двофазним виявленням. Очікується, що він також підтримуватиме запис відео у форматі 1080p з електронною стабілізацією зображення (EIS).

Надширококутна камера матиме фокусну відстань 14-18 мм і оснащуватиметься вбудованим автофокусом. Тим часом телеоб’єктив має 6-кратний зум, однак, варто зазначити, що 6-кратний зум, швидше за все, досягається за рахунок обрізання сенсора, оскільки вбудований оптичний зум встановлений на рівні 3-кратного зуму. Очікується, що більше деталей з’явиться ближче до запуску, тож слідкуйте за новинами.

Джерело Sumahodigest

Не пропустіть