Sony готує революційну камеру для флагмана Xperia 1 IV

Флагмани індустрії досі тримаються за 12-мегапіксельні сенсори, які давно вже використовуються в iPhone, топових моделях Samsung і Sony – і все ніяк не підуть “у вічність”.  Але, якщо дані джерела правдиві, як мінімум для Sony в 2022 році справа зрушиться з мертвої точки. Причому цей рух може стати справжньою революцію.

Якщо в нинішньому Sony Xperia 1 III використовуються три сенсори по 12 Мп, то в Xperia 1 IV їх буде вже чотири, причому роздільна здатність трьох складе 48 Мп, а четвертого – 50 Мп! Однак важлива не тільки роздільна здатність, але і розмір пікселів – і тут з цим теж все добре: мінімальний розмір – 0,8 мкм, максимальний – 1,12 мкм. Загалом, Sony може повністю переформатувати камеру свого наступного флагмана – і це рішення, яке назрівало давно: на жаль, нинішні флагмани Sony не в змозі змагатися з камерами новітніх iPhone, а також флагманів Huawei і Xiaomi.

Sony анонсувала офіційний захід, він відбудеться 26 жовтня. Однак в цей день Xperia 1 IV представлений не буде – смартфон вийде тільки в наступному році.

Джерело sumahodigest
Не пропустіть