Sony готує доступний компактний смартфон Xperia Ace 2

Компанія Sony готує новий компактний смартфон, який, що важливо, не буде відноситися до флагманського модельного ряду Xperia Compact. Модель вийде під назвою Xperia Ace 2 та стане однією з найбільш компактних, якщо не найбільш компактною серед середньобюджетних смартфонів 2021 року.

У Мережі вже з’явилися рендери цього смартфона. Звісно, вони не дозволяють повністю оцінити габарити, але по відношенню ширини дисплея до корпусу та розміру блока камери можна легко зрозуміти, що смартфон достатньо компактний. Також, згідно з витоками даних, діагональ його дисплея повинна скласти 5.5 дюйма, що небагато за сучасними стандартами.

Рендери також дозволяють побачити, що смартфон буде оснащений боковим сканером відбитків пальців, подвійною основною камерою та додатковою кнопкою на боковій грані, яку, вочевидь, можна буде налаштувати під свої потреби. Крім цього, зверху смартфона буде мініджек 3.5 міліметра для підключення навушників.

За роботу Sony Xperia Ace 2 буде відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 690G, решта характеристик, на жаль, залишаються невідомими. Є ймовірність, що модель стане ексклюзивом для ринку Японії, але цілком можливий і варіант презентації на міжнародному ринку.


Не пропустіть