Sony дивує: SRS-LSR200 – гігантський пульт ДУ чи портативна акустика?

Компанія Sony презентувала чергову оригінальну новинку, яка відразу викликала ажіотаж серед аналітиків та користувачів. Причиною жвавих дискусій стала портативна акустика SRS-LSR200, яка насправді є пристроєм типу «2 в 1».

Чим саме інноваційна розробка відрізняється від звичайних переносних колонок Sony і чому довкола неї стільки розмов та суперечок?

Особливості незвичайної новинки

Схоже, нова розробка Соні стане справжньою знахідкою для користувачів віком від 60 років. Причина такого висновку – основне призначення інноваційної портативної акустики.

Колонка SRS-LSR200 – це пристрій, головним призначенням якого виробник називає відтворення звуку з телевізійного приймача. Отже, новинка розроблена для того, щоб дозволити користувачам слухати улюблені серіали чи телепередачі навіть на відстані від телевізора – наприклад, під час приготування їжі чи миття посуду на кухні.

Що ще відомо про цікавий гаджет?

  • SRS-LSR200 підходить для експлуатації навіть у ванній кімнаті й навіть поряд з кухонною мийкою. І все це – завдяки герметичному, захищеному від вологи корпусу.

Це цікаво: Захищена від вологи, пилу та механічних пошкоджень портативна акустика Sony продається за посиланням https://shonada.com/portativnaya-akustika/.

  • В конструкції колонки передбачено зручну ручку, яка дозволяє без зайвих зусиль пересуватися з нею по будинку або квартирі. Важить новинка небагато, тому перенести її з однієї кімнати в іншу зможе навіть дитина.
  • Модель сумісна з будь-якими телевізорами. Не лише власники техніки Соні зможуть оцінити переваги незвичайної колонки з функціями пульта дистанційного керування. Під’єднати її до ТБ можна через бездротовий інтерфейс (Wi-Fi) або ж через симетричний USB-порт.
  • В конструкції портативної акустики передбачено вхід для підключення стандартних дротових навушників. Це значить, що слухати музику чи дивитися серіал з SRS-LSR200 можна, не заважаючи оточенню.
  • Час автономної роботи колонки сягає 13 годин. У разі повної розрядки відновити заряд акумулятора можна через спеціальну зарядну базу або за допомогою звичайного блока живлення та кабелю.
  • Конфігурація SRS-LSR200 передбачає наявність відразу трьох динаміків. Всі вони характеризуються високою якістю та можуть коректно відтворювати стереозвук.
  • Офіційна ціна новинки – приблизно 180 американських доларів. Для якісного та функціонального гаджета це цілком адекватна вартість.

Більше подробиць про пульт-колонку Sony SRS-LSR200 можна дізнатися на офіційному сайті виробника.

Не пропустіть