UPG_price_d+m

Смартфони з iOS 17 почали самовільно вимикатися вночі

На форумах, присвячених техніці Apple, почали з’являтися скарги користувачів iPhone. Вони відзначають, що з оновленням до iOS 17 смартфони почали рандомно вимикатися на кілька годин уночі без відома користувачів.

У деяких випадках виключенням справа не обмежується. Як пише користувач Reddit під ніком nathan_lesage, його iPhone відключився приблизно з 3 до 7 години ранку. Після цього йому довелося ввести PIN-код SIM-картки та вимкнути режим сну вручну, тому що смартфон не вийшов із нього автоматично.

У коментарях цю проблему підтвердили й інші користувачі:

«Мій смартфон зробив те саме, графік ідентичний. У мене є iPhone 13 Pro Max на iOS 17.0.3. Але мені здається, що він не був вимкнений весь цей час – коли я прокидався вночі, він якраз перезавантажувався. Мені здається, що після перезапуску графік використання акумулятора просто не фіксувався доти, доки я не розблокував його вранці», — manelpf.

Якось я прокинувся о 2:30 ранку, і мій смартфон був повністю відключений. У мене була робоча нарада о 4-й ранку, і у мене були б проблеми, якби я пропустив дзвінок незабаром після цієї наради. Для людей подібне до мене подібне неприпустимо», — buglz.

«Я знав, що мені не просто здалося! Коли я перевірив смартфон сьогодні вранці, я теж зрозумів, що вночі він у якийсь момент перезавантажився», — Critical_C0conut.

Головна проблема користувачів – ризик пропустити важливий дзвінок, але немає доказів, що смартфони дійсно були вимкнені весь час, що відобразилося на графіку. Перевірити, чи траплялося подібне з вашим смартфоном вночі, можна в налаштуваннях: відкрийте розділ «Акумулятор» та перегляньте звіт за останні 24 години.

Apple поки що ніяк не прокоментувала ситуацію.

Джерело 9to5mac.com

Не пропустіть