Смартфони Xiaomi зможуть заряджати інші пристрої наче PowerBank

Невідомо, чи отримають існуючі моделі реверсивну бездротову зарядку. Вона може стати ексклюзивом майбутнього флагмана

В останніх бета-версіях MIUI (оболонки від Xiaomi для Android) з’явилася згадка про реверсивну бездротову зарядку – технології, що дозволяє смартфону заряджати інші пристрої без проводів. Для цього обидва гаджета повинні підтримувати стандарт бездротової зарядки Qi. Про це повідомило авторитетне закордонне видання XDA-Developers з посиланням на свої джерела.

На даний момент невідомо, які смартфони китайського виробника зможуть заряджати інші пристрої. Велика ймовірність, що Xiaomi тестує нововведення для майбутнього флагмана в особі Mi MIX 4, але є надія, що існуючі пристрої компанії теж отримають реверсивну зарядку. На даний момент тільки два смартфона Xiaomi сертифіковані за стандартом Qi: Mi MIX 2S і Mi 9. Потужність бездротової зарядки першого становить 7,5 Вт, а другий може похвалитися набагато кращим показником – 20 Вт.

Судячи з відгуків людей на різних форумах, останнім часом бездротова зарядка стала набагато популярніша, ніж пару років тому. Все завдяки збільшенню її потужності, завдяки чому Qi-зарядка стала досить швидкою.


Не пропустіть