Смартфони Xiaomi навчилися завантажувати відео з Instagram, Twitter і Facebook

Компанія Xiaomi продовжує розвивати фірмову прошивку MIUI 12, додаючи нові функції. Паралельно китайський виробник покращує деякі окремі сервіси, доступні разом з програмним забезпеченням. Наприклад, відеоплеєр Mi Video.

Як стало відомо, тепер стандартний додаток може завантажувати відеоматеріали з популярних соціальних мереж, включаючи Instagram, Facebook і Twitter. Перед скачуванням відеоролика користувач може вибрати потрібну роздільну здатність. При цьому в описі оновлення зазначено, що через плеєр можна вести кілька завантажень одночасно.

Виробник заявляє, що додаток Xiaomi Mi Video отримав підтримку роботи з файлами різних форматів. Зокрема, йдеться про AVI, MKV, MOV і MP4. Також відзначимо можливість створення папок із захистом за допомогою пароля і інтеграцію режиму «Картинка в картинці», що дозволяє використовувати смартфон, не відриваючись від перегляду ролика.

Нова версія програмного забезпечення Xiaomi Mi Video доступна для встановлення в магазині додатків Google Play. Розмір файлу складає 60 МБ. Крім того, відеоплеєр оновлюється в свіжих версіях глобальної прошивки MIUI 12.

Джерело Google Play
Не пропустіть