Потужні смартфони Xiaomi 12T, годинник Smart Band 7 Pro, планшет та навушники: Xiaomi провела велику презентацію

Компанія Xiaomi офіційно провела презентацію, у рамках якої показала новий флагманський модельний ряд Xiaomi 12T та інші цікаві продукти. По суті, завдяки цим флагманам бренд увійшов у еру 200 МП, адже у Xiaomi 12T Pro, нового флагмана компанії, використовується сенсор з рекордною роздільною здатністю. Слід зазначити, що це повністю нові смартфони, які не мають майже нічого спільного з модельним рядом Xiaomi 12S, тому варто детальніше розглянути, що нам показали.

Xiaomi 12T Pro

У першу чергу слід розповісти про цікавішу з двох моделей – Xiaomi 12T Pro. Так, це перший смартфон компанії з головним сенсором 200 МП (тут використовується Samsung ISOCELL HP1 з розміром пікселя 0.64 мікрометра). У основного сенсора, завдяки високій роздільній здатності, є підтримка двократного lossless-зуму. Також варто згадати про можливість запису відео у 8K з HDR10+. Крім цього, є оптична стабілізація та ряд фішок, таких як трекінг по очах та автофокус з трекінгом руху. Крім цього, тут є ультраширокий модуль 8 МП з кутом огляду 120 градусів та макро 2 МП.

На передній панелі розташована фронтальна камера з роздільною здатністю 20 МП та піддисплейний сканер відбитків пальців. Смартфон отримав AMOLED-дисплей з діагоналлю 6.67 дюйма, роздільною здатністю 1220 х 2712 пікселів, частотою оновлення 120 Гц, 12-бітним відображенням кольорів, HDR10+ і Dolby Vision. Пікова яскравість складає 900 ніт, за захист дисплея відповідповідальне скло Corning Gorilla Glass 5.

За роботу смартфона відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, який на даний момент пропонує найкраще відношення продуктивності до енергоефективності (як мінімум, до виходу Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2). Слід зазначити, що камера випаровування виросла на 65 відсотків, а кількість термоматеріалу зросла на 125 відсотків у порівнянні зі Xiaomi 11T Pro, що використовував Snapdragon 888.

За автономність моделі відповідальний достатньо великий акумулятор об’ємом 5000 мАг, що підтримує швидку зарядку потужністю 120W (слід зазначити, що зарядний блок поставляється разом зі смартфоном). У моделі є тюнінг Harman Kardon та підтримка Dolby Audio, Wi-Fi 6 (ax), Bluetooth 5.2 та NFC. У обох SIM-карт є підтримка 5G. Старт продаж запланований на 13 жовтня, вартість базової конфігурації 8/128 ГБ складає 750 євро.

Xiaomi 12T

Разом зі Xiaomi 12T Pro на ринок вийшла і простіша модель, Xiaomi 12T. Смартфон отримав такий самий чудовий екран та акумулятор, але процесор та камера трохи простіші. Так, тут використовується основна камера з головним сенсором ISOCELL HM6, що має підтримку оптичної стабілізації і розмір пікселя 0.64 мікрометра, але не підтримує запису відео у 8К та деяких просунутих фішок, таких як автофокус з трекінгом по очах. Крім цього, тут є ультраширокий модуль 8 МП, макро 2 МП та селфі-камера з роздільною здатністю 20 МП.

Тут використовується такий самий 6.67-дюймовий AMOLED-дисплей з діагоналлю 6.67 дюйма, роздільною здатністю 1220p+, 12-бітним відображенням кольорів та HDR10+, підтримується частота оновлення 120 Гц. Що цікаво, HDR10+ тут є, а Dolby Vision немає. Пікова яскравість складає 900 ніт, є захисне скло Corning Gorilla Glass 5.

Модель оснащена стереодинаміками з підтримкою Dolby Atmos і тюнінгом Harman Kardon. Підтримується Wi-Fi 6 (ax), Bluetooth 5.3 і NFC (у деяких регіонах). За роботу смартфона відповідальний чіпсет MediaTek Dimensity 8100 Ultra. Доступні конфігурації 8/128 ГБ та 8/256 ГБ (LPDDR5 та UFS 3.1, відповідно). З коробки смартфон поставляється з Android 12 та MIUI 13. Ціна моделі складатиме від 600 євро за молодшу конфігурацію, старт продаж запланований на 13 жовтня.

Xiaomi Smart Band 7 Pro

Крім цього, з продукції, презентованої під брендом Xiaomi, слід згадати про браслет Xiaomi Smart Band 7 Pro (по суті, перейменований Mi Band 7 Pro, що був презентований для китайського ринку у липні). Модель вже доступна у ряді європейських країн за ціною від 99 євро (ціна залежить від регіону). Перші покупці можуть придбати браслет за ціною 79 євро.

Модель нагадує дизайном смарт-годинник завдяки великому AMOLED-дисплею, що має діагональ 1.64 дюйма та займає 87.7 відсотків фронтальної панелі. Серед іншого, слід згадати про роздільну здатність 456 х 280 пікселів, вбудований GPS-модуль, датчик частоти серцебиття та SpO2, понад 110 режимів тренувань, захист від вологи 5 АТМ та підтримку Bluetooth 5.2/BLE. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 235 мАг, автономність складає близько 12 днів.

Redmi Pad

Після цього для глобального ринку був презентований новий планшет Xiaomi – Redmi Pad. Базовий варіант Redmi Pad з 3 ГБ оперативної пам’яті та 64 ГБ внутрішньої пам’яті оцінений у 280 євро. Модель оснащена 10.6-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 2000 х 1200 пікселів та частотою оновлення 90 Гц, є чотири динаміки з підтримкою Dolby Atmos.

У Redmi Pad використовується основна камера з роздільною здатністю 8 МП, у фронтальної камери така сама роздільна здатність. За роботу моделі відповідальний чіпсет MediaTek Helio G99, частота складає 2.2 Гц. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 8000 мАг, є підтримка швидкої зарядки потужністю 18W. З коробки модель поставляється з операційною системою Android 12 та фірмовою оболонкою MIUI 13.

Redmi Buds 4

Після цього компанія презентувала навушники Redmi Buds 4 та Redmi Buds 4 Pro для міжнародного ринку. Молодша модель отримала 10-міліметрові подвійні динамічні драйвери. У навушників достатньо компактний дизайн з інтуїтивно зрозумілим управлінням. У Redmi Buds 4 є підтримка гібридного активного поглинання шумів до 35 дБ.

Для підключення використовується Bluetooth 5.2, є підтримка Android та iOS-девайсів. Автономність складає до 6 годин, сумарна ж, з використанням зарядного кейса – до 30 годин. Є захист за стандартом IP54 від вологи та пилу. Ціна Redmi Buds 4 на європейському ринку складає 60 євро, на вибір доступні синій та білий кольори.

Redmi Buds 4 Pro

У старшій моделі, Redmi Buds 4 Pro, використовуються подвійні драйвери 10 + 6 мм, що забезпечують Hi-Res Audio та LDAC при 990 кбіт/с при підключенні до Android-девайса. Підтримуються кодеки AAC та SBC. Як і у випадку зі звичайною версією, Pro-версія підтримує активне поглинання шумів, але вже до 43 дБ. На вибір доступні режими Light, Balanced та Deep.

Як і Redmi Buds 4, Pro-варіант оснащений IP54 та має захист від вологи та пилу. У Redmi Buds 4 Pro заявлено до 9 годин автономної роботи на одному заряді. Кейс дає додаткові 27 годин автономної роботи, що дає сумарну автономність на рівні близько 36 годин. Є підтримка швидкої зарядки, що дозволяє зарядити навушники на 2 години прослуховування за 5 хвилин. Модель доступна у чорному та білому кольорах за ціною 100 євро.

Джерело YouTube

Не пропустіть