Смартфони Samsung отримають камери спільної розробки з Olympus

Компанія Samsung, згідно з інсайдерськими даними, починає співпрацювати з виробником камер Olympus для подальшої співпраці. Цілком імовірно, ми незабаром можемо побачити модулі спільного виробництва Samsung та Olympus, або флагманські моделі, камери яких будуть розроблені у співпраці цих компаній, як це недавно було у OnePlus з її флагманським OnePlus 9, камера якого була розроблена спільно з Hasselblad.

Нагадаємо, що у компанії Olympus, заснованої ще у 1919 році, є достатньо велика історія та досвід у виробництві оптики, фототехніки та високоякісного оптичного обладнання. Компанія Samsung, у свою чергу, разом з Sony є лідером на ринку мобільної оптики, але, вочевидь, вирішила заручитися підтримкою спеціалістів з дуже великим досвідом для покращення своїй технологічних рішень.

У випадку, якщо укладення партнерства таки підтвердиться, Samsung стане ще одним виробником смартфонів, який буде випускати свої рішення у співпраці з відомими брендами в області оптики та зйомки. Таке партнерство ми цього року, як вже згадувалося, бачили на прикладі OnePlus i Hasselblad, але до цього були прецеденти, наприклад, Huawei з Leica та Vivo з Zeiss.

Компанія Samsung планує відчутно покращити якість зйомки у своїх смартфонах. Як заявляє джерело, на даний момент у переговорах Samsung та Olympus все іде за планом, і внаслідок партнерства ми можемо побачити камеру спільної розробки Samsung та Olympus вже у Samsung Galaxy S22, який повинен вийти на ринок вже наступного року.

Не пропустіть