Смартфони Google Pixel вже вдруге зіткнулися з проблемою пам’яті: в чому причина та коли чекати рішення

Після проблеми з доступом до сховища, що виникла в жовтні під час початкового випуску Android 14 у багатьох користувачів, пристрої Pixel можуть зіткнутися з іншою проблемою, пов’язаною з оновленням системи Google Play, яке вийшло в січні 2024 року.

Після оновлення до системного апдейту Google Play від січня 2024 року (яке відрізняється від оновлення/виправлення системи безпеки від 5 січня 2025 року) користувачі повідомляють, що не можуть отримати доступ до даних, що зберігаються у внутрішньому сховищі, у всіх додатках. Це призводить до різних каскадних проблем, таких як неможливість відтворення завантажених аудіо- та відеофайлів або створення нових фотографій, тоді як додаток “Файли” виглядає порожнім. Інші програми відмовляються працювати.

Це схоже на минулорічну проблему, яка впливала на пристрої з кількома користувачами. Однак, скоріш за все, сьогодні винуватцем проблеми є встановлене системне оновлення Google Play.

Тим не менш, оновлення від січня 2024 року не є широко розповсюдженим, оскільки більшість користувачів Pixel (та інших Android) все ще користуються версією від листопада 2023 року. (Ви можете перевірити це в додатку “Налаштування” > “Безпека та конфіденційність” > “Система та оновлення”). Сподіваємося, це обмежить поширення проблеми на нових користувачів, оскільки Google може просто зупинити розгортання.

Власники Pixel 8, 7 і 6 серій повідомляють про цю проблему.

Поки що невідомо, як Google вирішить проблему для тих, хто встановив цю програму. Минулого разу було потрібне оновлення системи. Якщо ваш пристрій не застряг у циклі завантаження “Pixel запускається”, дані можна було відновити за допомогою вищезгаданого OTA.

Представник Google визнав проблему сьогодні ввечері:

“Ми знаємо про цю проблему і вивчаємо її”.

Джерело 9to5google

Не пропустіть