Смартфони Google Pixel отримають низку нових функцій

Це Google Smart Compose.

Коли минулого тижня Google випустив першу попередню версію Android 12 для розробників, компанія запустила цикл оновлень для смартфонів. Зокрема низку поліпшень отримають смартфони Pixel.

Google запускає новий сайт на recorder.google.com і спрощує обмін аудіофайлами і їх розшифровками з користувачами, у яких немає телефону Pixel.

Покращився інструмент Google Smart Compose. Спочатку він з’явився, щоб пропонувати автоматичні заповнення повідомлень в Gmail і Документах, а тепер він розширюється до додатків для листування. Ця функція буде доступна через GBoard в Google Chat/Hangouts, WhatsApp, Facebook Messenger, повідомленнях Verizon, Line, Telegram і Slack.

Компанія також оголосила, що за допомогою камери Pixel користувачі зможуть знімати під водою. Перед цим потрібно обов’язково помістити свій телефон в чохол Kraken. Зауважимо, що ця нова функція доступна для більшості смартфонів Google Pixel.

Крім того, компанія Google також випускає набір нових шпалер для телефонів Pixel, присвячених Міжнародному жіночому дню. У них представлені роботи іспанського дуету Cachetejack і шпалери, присвячені «силі і трансформації жінок».

Джерело engadget
Не пропустіть