Смартфон Huawei P50 Pro + отримав божевільне компонування основної камери

Кілька тижнів тому OnLeaks опублікував 3D-рендери Huawei P50 і P50 Pro. Обидва пристрої мають цікавий дизайн. Тепер на сайті Huawei Central опублікували перші зображення старшої моделі лінійки Huawei P50, яка повинна бути випущена під назвою Huawei P50 Pro Plus.

Увагу відразу приковує компонування основної камери, що містить п’ять датчиків зображення. Основна камера складається з двох кіл, велика перископна камера з додатковим модулем розташовується у верхньому колі, а ще три датчика зображення знаходяться в нижньому. Між ними розміщений світлодіодний спалах.

Зауважимо, що ці рендери можуть бути не на 100% точними. Минулого місяця те ж саме джерело показало зовсім іншу компоновку задньої камери P50 Pro +. І справа навіть не в ньому, а самому виробнику, який до запуску пристрою тестує різні прототипи.

Якщо вірити чуткам, запуск серії P50 не відбудеться в березні, як планувалося. Оскільки санкції проти Huawei не були ослаблені, компанії, як повідомляється, довелося відкласти запуск і скоротити виробничі плани. Тому коли P50 буде представлений світу, неясно.

Джерело gsmarena
Не пропустіть