Skype отримав нові корисні функції

Версія 8.60 приносить режим 3×3 для відеодзвінків і модеровані групи.

Незважаючи на анонс споживчої версії Teams, Microsoft заявила, що не планує відмовлятися від Skype найближчим часом. Компанія додала, що продовжить додавати функції в Skype — деякі з них з’являться з поширенням версії 8.60, яка є одним з найбільш значних оновлень, які сервіс отримував останнім часом.

Користувачі Skype 8.60 отримають можливість створення і модерування груп, адміністраторами яких з правом організації відеодзвінків можуть бути відразу декілька чоловік. Якщо у користувачів вже створений груповий чат з призначеними ролями, він автоматично стане групою, що модерується. В оновленому додатку також реалізовані корисні швидкі команди і інтегровані нові гарячі клавіші, які працюють навіть при згорнутому вікні програми.

Серед інших змін — можливість налаштувати список реакцій на повідомлення, які можна використовувати для швидкої відповіді. Тепер користувачі зможуть розподілити емодзі відповідно до власних уподобань. З’явився також новий формат для відеодзвінків, за допомогою якого користувачі можуть розмістити на екрані відразу дев’ять вікон в режимі конференції при відповідній кількості учасників за схемою 3×3.

Нова версія повинна стати доступна найближчим часом для всіх платформ, де підтримується Skype.


Джерело neowin

Не пропустіть