Скріншоти підтвердили основні характеристики OnePlus 9 Pro

І новий інтерфейс камери.

Очікується, що серія OnePlus 9 буде запущена в березні. З чуток, компанія представить три моделі — Oneplus 9 Pro, OnePlus 9 і модель, чия назва ще не підтверджена (пристрій може називатися OnePlus 9E, OnePlus 9 Lite або OnePlus 9R). У Мережу злили скріншот, який розкриває ключові характеристики OnePlus 9 Pro.

Компанія OnePlus не випустила OnePlus 8T Pro в минулому році, тому в OnePlus 9 Pro очікуються великі зміни. Ґрунтуючись на цьому витоку, так і буде, принаймні з основною камерою.

Судячи із зображень, OnePlus 9 Pro отримає 6,7-дюймовий рідкокристалічний AMOLED-дисплей з частотою оновлення 120 Гц. Він також буде оснащений процесором Snapdragon 888, який будуть доповнювати 8 Гб оперативної пам’яті і 128 Гб накопичувача.

На зображенні також видно, що OnePlus 9 Pro отримає основну камеру, представлену чотирма датчиками роздільною здатністю 48 Мп + 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп. Пристрій буде працювати під управлінням Android 11.

Розробники переробили додаток камери. Доступ до меню налаштувань тепер можна отримати зверху, а не знизу, як на поточних моделях. Оновлене меню налаштувань відео дозволить перемикатися між частотою кадрів, роздільною здатністю і співвідношенням сторін. Крім того, OnePlus 9 Pro підтримує запис відео 8K зі швидкістю 30 кадрів в секунду і запис відео 4K зі швидкістю 120 кадрів в секунду.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть