Складні телефони vivo X Fold3 і X Fold3 Pro будуть представлені до кінця березня

Ми бачили витоки про майбутні горизонтальні складні vivo, але досі одна деталь вислизала від нас – дата запуску. Тепер інсайдер Panda is Bald на Weibo поділився попередньою інформацією про те, що нова модель (точніше, моделі) з’являться наприкінці березня.

Виток підкреслює вікно 26-28 березня (тобто з вівторка по четвер в останній тиждень місяця) як потенційну дату запуску. Це стосується vivo X Fold3 і нової Pro-версії. Для порівняння, X Fold2 був представлений 20 квітня минулого року, тобто на місяць раніше запланованого терміну.

Звіт, опублікований кілька днів тому, припускає, що vivo X Fold3 Pro стане першим складним смартфоном зі Snapdragon 8 Gen 3, тоді як базовий X Fold3 буде використовувати старіший Snapdragon 8 Gen 2. Проте інший звіт вказує на ще не анонсований Snapdragon 8s Gen 3 для Pro і Dimensity 9300 для базової версії.

Цілком можливо, що обидва повідомлення правдиві – vivo використовувала різні чіпи для китайської та міжнародної версій телефонів у минулому.

Як повідомляється, vivo X Fold3 матиме потрійну 50-мегапіксельну камеру: основну, надширококутну та 2-кратну телекамеру. У Pro-моделі третій модуль буде збільшений до 64-мегапіксельної перископічної камери (фокусна відстань невідома).

Модель Pro буде оснащена дротовою зарядкою на 120 Вт і бездротовою на 50 Вт, як і X Fold2. Очікується, що Pro буде пило- та водонепроникним, що вперше для складних пристроїв vivo.

На додаток до складних телефонів, vivo також може представити планшети наступного покоління – vivo Pad 3 та Pad 3 Pro (Pro – це нова гілка в сімействі Pad). Як і складні телефони, ці планшети, як стверджується, працюватимуть на базі процесорів Dimensity 9300 та Snapdragon 8s Gen 3, відповідно.

Джерело GSMArena

Не пропустіть