UPG_price_d+m

Складаний смартфон Xiaomi отримає потрійну камеру

Компанія Xiaomi подала в Відомство з інтелектуальної власності Європейського союзу (EUIPO) патентну заявку на розробку складного смартфона, в якій демонструється, яким може бути пристрій китайського гіганта. Судячи зі схематичних малюнків, це вже дещо інша, відмінна від Galaxy Fold і Mate X конструкція, що складається з трьох частин.

Смартфон обладнаний одним величезним дисплеєм, який складається назовні. В розкладеному вигляді апарат перетворюється в планшет, ззаду у нього знаходиться потрійна камера, яка розміщується вертикально в центральній частині пристрою. На зображеннях не видно фронтальної камери, тому важко сказати, чи буде вона відкритою або висувний.

В цілому, дизайн смартфона дуже схожий на той, який раніше показував Лін Бін, президент компанії Xiaomi.

Попередні чутки вказували на те, що перший складаний смартфон Xiaomi повинні були представити в другому кварталі поточного року. Йому приписували вартість удвічі дешевшу, ніж Galaxy Fold.

Однак після того, як Samsung через появу проблем відклала старт продажів складного смартфона, інші виробники, в тому числі і Huawei, не стали поспішати з запуском своїх пристроїв. У будь-якому випадку, даний патент дозволяє Xiaomi примкнути до гонки складних смартфонів вже найближчим часом.


Не пропустіть