Експерт розповів, що можна дізнатися про власника номера телефону через інтернет

Експерт Антон Куканов розповів, як дізнатися власника номера телефону за допомогою інтернету.

За його словами, відомості про користувача можна знайти в месенджерах і на сторінках у соцмережах.

«Це можливо завдяки пошуку за номером телефону. Навіть якщо ви відключили цю функцію, але використовуєте одну і ту ж аватарку в месенджері і соціальних мережах, елементарний пошук по картинці в пошуковику призведе зловмисників на публічну сторінку», – пояснив експерт.

Так, якщо інформація в соцмережах знаходиться у відкритому доступі, то зловмисники можуть використовувати всі отримані відомості в корисливих цілях – це ПІБ людини, місце проживання, дата народження, місце роботи або навчання, друзі і родичі, часто поміщаються місця, інтереси та уподобання.

Щоб власника номера було складніше вистежити, Куканов пропонує використовувати різні номери для важливих і менш важливих акаунтів, не залишати телефонний номер на підозрілих сайтах, особливо в поєднанні з іншими персональними даними. Також фахівець рекомендує приховувати фотографію в месенджерах від незнайомих осіб, заборонити в настройках соціальних мереж пошук по номеру телефону і приховувати інформацію від сторонніх. Крім того, краще використовувати двухфакторную аутентифікацію і складні паролі.

Джерело technoportal
Не пропустіть