Ще одна ЗРК Patriot захищатиме українське небо

Українське небо стане трохи безпечнішим, та все ще недостатньо. Німеччина передала в Україну вже третій зенітно-ракетний комплекс (ЗРК) Patriot для боротьби з повітряними цілями. Про це повідомив посол Німеччини в Україні, Мартін Егер.

Система вже прибула в Україну і готова до дії. Її головне завдання – захищати наше небо від балістичних та крилатих ракет, літаків і безпілотників рф. Український екіпаж, який керуватиме системою, успішно пройшов відповідну підготовку в Німеччині.

20 червня 2024 року Румунія також повідомила про передачу Україні системи Patriot. Це значний крок у зміцненні нашої оборони.

Перші комплекси Patriot з’явилися в Україні ще у 2023 році. За цей час вони показали себе як надзвичайно ефективні в боротьбі з російськими літаками, “Кинджалами” та іншими видами ракет. Ця система здатна знищувати балістичні цілі, авіацію та дрони на відстані до 160 км.

Хоча прибуття нових комплексів – це великий крок уперед, для повного захисту нашого неба ми потребуємо ще більше таких систем.

Джерело Мартін Егер

Не пропустіть