Серія Oppo Find X3 буде побудована на базі Snapdragon 888

Oppo дуже зайнята підготовкою до запуску серії Reno 5 і розробкою своїх наступних флагманських смартфонів, які повинні з’явитися в першому кварталі наступного року. Компанія не говорить про це прямо, але ми припускаємо, що її майбутні пристрої будуть називатися Find X3 і Find X3 Pro. Стало відомо, що вони одними з перших отримають Snapdragon 888.

Oppo замовчує деталі про майбутні смартфони. Відомо тільки те, що вони отримають нову флагманську мобільну однокристальну систему Snapdragon 888, будуть випущені в першому кварталі наступного року, а також отримають 10-бітові дисплеї. Oppo заявляє, що ці дисплеї забезпечать «видатні враження від перегляду» з «автентичною і точною передачею кольору».

Крім того, Oppo продовжать співпрацювати з Qualcomm Technologies і іншими провідними технологічними партнерами по всьому світу, щоб прискорити глобальне розгортання 5G-мережі і вдосконалити досвід роботи з 5G- технологіями.

Крім Oppo, інші бренди, такі як, Xiaomi Black Shark, Nubia RedMagic, OPPO Find, Realme, LG, Vivo і iQOO, також випустять моделі на Snapdragon 888 в першій половині 2021 року.

Джерело gsmarena

Не пропустіть