Серіал “Поклик пекла” зміг обігнати “Гру в кальмара” по популярності

Ще одному європейському серіалу виробництва Netflix вдалося поставити новий рекорд кількості переглядів та перегнати попереднього лідера – серіал “Гра в кальмара” та стати найпопулярнішим серіалом на сервісі Netflix. Режисер та автор сценарію – Йон Сан Хо, який є автором двох частин “Поїзду в Пусан”.

Згідно з аналітичними даними FlixPatrol, нещодавно “Поклику пекла” вдалося стати серіалом Netflix з найбільшою кількістю переглядів за всю історію, ставши першим у рейтингах понад 80 країн протягом доби після виходу. Нагадаємо, що “Поклик пекла” – це оригінальний серіал Netflix, сюжет якого зав’язаний довкола паранормальних створінь, які забирають людей в пекло. Вперше серіал показали на міжнародному кінофестивалі 2021 року, що проходив у Торонто у вересні.

Нагадаємо, що “Грі в кальмара”, що вийшла 19 вересня, вдалося провести 46 днів на першому місці у списку найпопулярніших Netflix-серіалів. За жовтень серіал переглянули близько з 142 мільйонів пристроїв з 94 країн. Завдяки цьому Netflix вдалося заробити близько 900 мільйонів доларів. Слід зазначити, що раніше цього місяця режисер “Гри в кальмара” розповів про плани зйомки другого сезону цього серіалу.

Не пропустіть