Selfie2Anime перетворює будь-яке селфі в малюнок аніме

У більшості випадків вона робить це вельми якісно: переконайтеся самі на наших прикладах або своїх фотографіях

Двоє ентузіастів з ніками @RicoBeti та @nathangloverAUS в Twitter створили нейронну мережу, яка перетворює будь-яке селфі людини в аніме-малюнок. Ми вже протестували її на кількох фотографіях і впевнено можемо сказати, що практично завжди сервіс справляється досить добре.

Щоб нейромережа Selfie2Anime перетворила селфі в аніме-картинку, необхідно перейти на офіційний сайт і завантажити необхідну фотографію, після чого вказати електронну пошту — на неї прийде оброблене зображення.

Розробники запевняють, що не будуть ділитися адресами поштових скриньок користувачів з третіми сторонами, але ми все ж рекомендуємо використовувати тимчасову електронну пошту. За нашими спостереженнями, сервіс обробляє фотографію в середньому за 10 хвилин.

Згідно з офіційним описом, Selfie2Anime – заснована на машинному навчанні генеративно-змагальна мережа. Говорячи простіше, вона складається з двох нейромереж: одна з них перемальовує фотографію, а інша намагається знайти відмінності в рисах обличчя людини на вихідному і фінальному зображеннях — якщо вона їх знаходить, то перша перемальовує картинку інакше (так відбувається до тих пір, поки друга нейромережа не зможе знайти відмінності).


Не пропустіть