Samsung записала рингтон для нових смартфонів на давньогрецькому музичному інструменті

Досить незвичайний підхід до створення, по суті, звичайного рингтона

За часів кнопкових мобільних телефонів у їхніх виробників була досить цікава традиція – з кожним новим флагманським пристроєм представляти нову версію фірмового рингтона. З появою смартфонів виробники якось призабули про те, що так можна робити, в результаті чого музичні композиції брендів стали більш бляклими і одноманітними.

Але Samsung, як не дивно, продовжує зберігати вірність традиціям, в результаті чого кожен новий Samsung Galaxy отримує нове аранжування головної теми рингтона “За горизонт”. Ось і цього разу компанія підійшла досить неординарно до запису головної композиції свого нового флагмана. На офіційному сайті компанії говориться про те, що в основу версії композиції 2020 року лягли мотиви сили самої природи. Для того, щоб передати необхідну атмосферу, а також її гармонію у всій красі, південнокорейський гігант прийняв рішення розмістити монохорд в різних природних локаціях, після чого енергія природи сама перетворювалася на музику. Потік гірської річки приводив у рух спеціальний механізм, який в свою чергу змушував монохорд звучати, зачіпаючи струни з певним інтервалом.

До слова, монохорд відомий ще з часів грецької античності. Традиційно його винахід приписують давньогрецькому філософу Піфагору, який винайшов той самий інструмент, який в подальшому став найважливішим посібником в елементарному музичній освіті і основним приладом для проведення музично-акустичних вимірювань у Середньовіччі.

Джерело SAMSUNG
Не пропустіть