Samsung запустила сервіс для стримінгу ПК-ігр на смартфонах

На даний момент PlayGalaxy Link доступний в бета-версії. Системні вимоги для комп'ютера також оголошені

Компанія Samsung запустила фірмовий сервіс потокової передачі ігор PlayGalaxy Link, представлений минулого місяця разом з лінійкою флагманів Galaxy Note 10. Додатки PlayGalaxy Link для операційних систем Android і Windows стали доступні для установки, також разом з ними запустився офіційний сайт PlayGalaxy.com з усією довідковою інформацією щодо роботи сервісу.

В даний час PlayGalaxy Link знаходиться на стадії відкритого бета-тестування. Подібно Steam Link від Valve, PlayGalaxy Link дозволяє транслювати ігри, встановлені на комп’ютері, на екран пристрою Galaxy – смартфон або планшет. Сервіс підключається до ПК через бездротову локальну Wi-Fi-мережу або за допомогою мобільної передачі даних, перевіряє доступні ігри і після успішної синхронізації автоматично відображає всю бібліотеку.

Інтерфейс сервісу включає віртуальні елементи управління і підтримує роботу з клавіатурою і мишкою або ігровим контролером. Звичайно, для більшої зручності рекомендується підключити через Bluetooth звичну фізичну периферію.

Системні вимоги PlayGalaxy Link для ПК:

  • Процесор: Intel Core i5 або вище.
  • Операційна система: Windows 10.
  • Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 1060 або вище, AMD Radeon RX 550 або вище.
  • Оперативна пам’ять: не менше 8 ГБ, DDR4.
  • Мережа: гігабітний роутер.

Станом на момент запуску PlayGalaxy Link працює лише в США і Кореї. Список підтримуваних смартфонів обмежений моделями Galaxy Note 10 і Galaxy Note 10+ під управлінням Android 9 Pie.

Samsung обіцяє, що підтримка і регіони розширяться найближчим часом. Завантажити PlayGalaxy Link на Windows можна на офіційному сайті, додаток для Android – в магазині Galaxy Store за посиланням.


Не пропустіть