Samsung запатентувала смартфон з двома активними екранами

Вчора, 24 вересня, відбувся анонс революційного Xiaomi Mi Mix Alpha, який не тільки виявився першим смартфоном з камерою на 108 мегапікселів, але і отримав екран, який займає 180% площі передньої панелі. Що цікаво, в цей же день з’явилися відомості про новий патент компанії Samsung, який описує схожий пристрій.

На представленому зображенні можна побачити, що лицьова сторона смартфона практично позбавлена ​​рамок, і тільки зверху залишено місце для розмовного динаміка і датчиків. Ззаду знаходиться дисплей зі співвідношенням сторін 4:3, який вирішить проблему розміщення селфі-камери на фронтальній панелі.

Дизайн пристрою від Samsung виглядає строго. Він не намагається відповідати новим тенденціям, уникаючи закруглених країв і висувних селфі-камер. На думку експертів, Samsung навряд чи зважиться на подібні інновації в лінійці Galaxy S, а значить наступна модель Galaxy S11 отримає традиційний дизайн. У той же час ми цілком можемо розраховувати побачити подібний концепт в лінійці «А», на яку останнім часом припадають всі інновації компанії Samsung.

Нагадаємо, це всього лише патент, а значить такий пристрій може взагалі не з’явитися на прилавках магазинів.


Джерело Let'sGoDigital

Не пропустіть