Samsung запатентувала незвичайний смартфон з трьома екранами

Замість одного гнучкого дисплея, Samsung задумала використання трьох звичайних екранів. Задумка виглядає цікаво

У мережу просочився патент південнокорейської компанії Samsung на смартфон з екранами на фронтальній і тильній панелях, а також на верхній межі. Така конструкція створює враження, що один великий екран як би обігнуть через верхню частину гаджета.

Відповідно до патенту, одна з камер камер смартфона вбудована в дисплей на задній панелі. Завдяки цьому, кадр видно не тільки фотографу, але і тому, кого знімають. Це дозволяє контролювати процес зйомки відразу з двох сторін.

Також в патенті згадується особлива функція перекладача. Так, наприклад, при спілкуванні з іноземцями можна просто диктувати необхідні фрази в мікрофон смартфона, а співрозмовник буде бачити вже перекладений на його рідну мову текст на протилежному дисплеї (і навпаки).

І, нарешті, маленький дисплей на торцевій частині смартфона може відображати коротку інформацію про дзвінки, повідомлення, SMS та інше. Також патент на увазі, що на додатковому дисплеї може відображатися інформація про дату і час. Для перегляду повних відомостей про ту чи іншу повідомленні, досить змахнути його в сторону основного дисплея, де воно відразу ж відобразиться в повному вигляді.


Не пропустіть