Samsung випускатиме автомобільні камери для Tesla

Компанія Samsung представила свій перший спеціальний сенсор для автомобілів ISOCELL Auto 4AC, який призначений для використання в якості камери заднього виду або для виведення панорамного огляду на монітор машини.

Нова камера підтримує високий динамічний діапазон і має функцію придушення мерехтіння світлодіодів, завдяки технології Samsung CornerPixel. Ця технологія об’єднує два фотодіоди на піксель – один 3,0 мкм для роботи в умовах низької освітленості і один 1,0 мкм, розташований в кутку (звідси і назва), який буде використовуватися в яскравому середовищі.

Така компоновка дозволяє датчику швидко адаптуватися до змін навколишнього освітлення, наприклад, при виїзді з тунелю.

Сам сенсор ISOCELL Auto 4AC є 1/3,7-дюймовим датчиком з роздільною здатністю 1,3 МП (1280×960) з вбудованим процесором обробки зображень (ISP). Датчик відповідає вимогам AEC-Q100 Grade 2, які включають роботу в дуже широкому діапазоні температур від -40ºC до 125ºC.

Камери 4AC вже запущені в серійне виробництво. Варто зазначити, що вони не призначені для автономного водіння або використання в салоні.

Слідом за цим стало відомо, що Samsung підписала контракт на поставку камер ISOCELL Auto 4AC на $436 млн американському виробникові електрокарів Tesla. З чуток, першим нові сенсори Samsung отримає Tesla Cybertruck.

Джерело Samsung
Не пропустіть