Samsung розповіла, коли покаже смартфон з графікою AMD

Компанія Samsung розповіла своїм інвесторам, коли з’являться перші смартфони Galaxy з графікою AMD Radeon. Про партнерство з виробниками чіпів стало відомо раніше в цьому році.

Джерело, близьке до керівництва Samsung, стверджує, що компанія обіцяє інвесторам показати смартфони з Radeon вже скоро — в 2021 році. Чи будуть ці пристрої флагманськими, невідомо, але з технологіями AMD південнокорейські інженери планують значно підтягнути графічну складову мобільних пристроїв.

«Як ви знаєте, компанія AMD була лідером, особливо в області графічних процесорів, з перших днів на ринку ПК і залишається одним з лідерів в галузі. Ми впевнені, що завдяки цьому партнерству ми зможемо використовувати конкурентоспроможність AMD як для поліпшення наших мобільних чіпсетів, так і інших продуктів. З огляду на час, необхідний для впровадження нових технологій, GPU від AMD почнуть з’являються в наших пристроях приблизно через два роки », – сказав один з представників Samsung в ході наради.

При цьому варто розуміти, що мобільні чіпсети в смартфонах Samsung Galaxy залишаться під брендом Exynos. Архітектура AMD буде застосована до графічної складової і, можливо, буде згадуватися в документациях і прес-релізів до пристроїв.


Не пропустіть