Samsung припинить оновлювати деякі моделі – опубліковано перелік

Компанія Samsung регулярно відмовляється від оновлення моделей, які вважає застарілими, таким чином мотивуючи користувачів переходити на більш сучасні рішення. Зараз стало відомо, які смартфони модельних рядів Samsung Galaxy J та Galaxy A перестануть оновлюватися. Всі ці моделі перестануть отримувати оновлення безпеки, що означає, що їхня програмна підтримка повністю припинена.

Компанія повністю перестане оновлювати моделі Samsung Galaxy J3 Pop, Samsung Galaxy A3 2017, Samsung Galaxy A5 2017 та Samsung Galaxy A7 2017. Всі ці моделі вийшли ще у 2017 році, але є й модель Samsung Galaxy A8 2018 року випуску, яка перестане отримувати щомісячні оновлення безпеки, натомість у неї буде щоквартальна підтримка, тобто незабаром варто очікувати припинення підтримки і цієї моделі.

Слід розуміти, що всі ці моделі належали до бюджетного та середньобюджетного цінових сегментів, тому припинення підтримки через три роки після виходу – цілком нормальний показник. У першу чергу це зроблено для того, щоб користувачі застарілих рішень переходили на більш сучасні рішення модельних рядів Samsung Galaxy A та Samsung Galaxy M.


Не пропустіть