Samsung представила новий флагманський мобільний чіпсет

Компанія Samsung презентувала новий топовий мобільний чіпсет – Exynos 9825. Це перший мобільний чіпсет, виконаний по 7-нанометровому техпроцесу EUV. Exynos 9825 анонсований напередодні заходу, на якому повинні показати Galaxy Note10: ймовірно, новинка якраз отримає даний чіпсет.

Чіпсет Exynos 9825 – це перший мобільний чіпсет, виконаний по 7-нанометровому техпроцесу EUV. При цьому, як і Exynos 9820 (минулий флагманський чіпсет Samsung, виконаний по 8-нанометровому техпроцесу LPP FinFET), він оснащений восьмиядерним ЦПУ, що включає два кастомних ядра, два ядра Cortex-A75 і чотири ядра Cortex-A55, і графічний процесор Mali- G76; конкретні дані по швидкості центрального і графічного процесорів Samsung поки не озвучила – сказано лише, що ядра Cortex-A75 і графічний процесор буде працювати на більшій тактовій частоті в порівнянні з минулим поколінням.

Серед іншого, Exynos 9825 отримав модем 4G LTE зі швидкістю завантаження до двох гігабіт на секунду, а також «нейронний модуль», що використовується для завдань штучного інтелекту. Чіпсет не отримав модуля 5G, проте наголошується, що він може працювати в парі з ним (так що можливо, що додатково до звичайного Note10 з’явиться і версія з 5G).

Уже сьогодні повинна відбутися презентація смартфона Galaxy Note10. Ймовірно, новинка отримає чіпсет Exynos 9825. Втім, як відомо, флагмани Samsung отримують різні чіпсети в залежності від регіону: десь вони поставляються з чіпсетами Samsung, десь – з чіпсетами Qualcomm, так що можливо, Galaxy Note10 також отримає Snapdragon 855 (або 855+ – поліпшену версію флагманського чіпсета Qualcomm).


Не пропустіть