Samsung представила лімітовану версію Galaxy S20+ BTS Edition

Samsung вже представляла тематичні смартфони, пропонуючи моделі Galaxy, прикрашені логотипами Batman і темами Star Wars в минулому. Остання співпраця бренду пропонує нам Galaxy S20 Plus BTS Edition.

Galaxy S20 Plus BTS Edition виглядає як звичайний флагман Samsung, але з унікальним фіолетовим корпусом, що переливається (колір тісно пов’язаний з K-pop групою). На задній панелі розміщений логотип BTS і іконка серця на масиві камер.

BTS Edition також включає в себе натхненні BTS теми, а також встановлену копію програми Weverse (платформа соціальних мереж, яка використовується учасниками групи BTS для спілкування з фанатами і обміну контентом).

У комплекті йдуть стандартні навушники відповідного фіолетового кольору, на кожному з яких також розміщене сердце.

Щоб підсолодити пілюлю для фанатів, Samsung пропонує безкоштовний плакат BTS для всіх, хто замовляє фірмовий S20 Plus або Galaxy Buds (клієнти, які замовляють обидва, отримають два плакати). Крім того, попереднє замовлення Galaxy S20 Plus BTS Edition надасть клієнтам 50-відсоткову знижку на відповідні Galaxy Buds, в той час як попереднє замовлення для Galaxy Buds включатиме бездротове зарядний пристрій, виконаний в оформленні BTS (він також фіолетового кольору).Не пропустіть