Samsung працює над 600-мегапіксельним датчиком

Відомий інсайдер Ice Universe підтвердив, що компанія Samsung дійсно працює над датчиком з роздільною здатністю 600 Мп. Щоб довести свою правоту, він опублікував те, що здається слайдом з внутрішнього документа або презентації.

Слайд розкриває досить багато інформації — від деяких ключових характеристик до цілей проекту. Зокрема, зазначено, що причиною розробки стало поширення запису відео з роздільною здатністю 4K і 8K. Samsung хоче задовольнити зростаючий попит, представивши більш потужний сенсор, який здатний істотно підвищити якість записуваного відео.

Датчик ISOCELL 600 Мп з’явиться на ринку не скоро, тому що Samsung спочатку потрібно вирішити проблему крихкості сенсора і його схильності до руйнування через великий розмір (1/0,57 дюйма). Він повинен зайняти приблизно 12% задньої панелі смартфона і буде виступати приблизно на 22 мм.

Повідомляється, що перш ніж на ринку з’явиться сенсор роздільною здатністю 600 Мп, компанія випустить «менш великий» сенсор на 250 Мп; він вже знаходиться в стадії розробки.

Джерело gsmarena

Не пропустіть