Samsung показала автомобіль з далекого майбутнього

Компанія Samsung продемонструвала концепт системи Digital Cockpit 2021, якою можуть укомплектовуватися автомобілі в майбутньому. Основний акцент зроблений на різноманітність інформації, яка надається водієві і пасажирам.

В автомобілі кілька екранів, на які в залежності від ситуації виводиться зображення з камер, встановлених по периметру, інформація про різні технічні показники, навігатор, погодні умови тощо. Також може виводитися відеоконтент, зображення з відеочату. Кермо може використовуватися в якості геймпада, а в спинки крісел вбудовані стереофонічні динаміки.

Автомобільна система стежить за оточуючим простором і може взаємодіяти з пішоходами, в тому числі показує, що вони можуть безпечно перейти дорогу.

В основі Digital Cockpit 2021 лежить Linux і Android, а також апаратна частина на базі 8-ядерного процесора Exynos Auto V9. На реалізацію цієї системи у Samsung може піти кілька років. Крім того, компанії може знадобитися тісна допомога автоконцернів і різних виробників електроніки та акустики.

Джерело YouTube

Не пропустіть