Samsung підтвердила, що цього року вона може не випустити Galaxy Note

Компанія Samsung завжди була прихильником своєї великої лінійки Galaxy Note, головною особливістю якої була підтримка стилуса. Однак в кінці минулого року в Мережі з’явилися чутки про те, що Samsung може не випустити пристрій Galaxy Note в 2021, і тепер компанія підтвердила це.

Під час щорічних зборів акціонерів Samsung генеральний директор Кох Дон Чжин сказав, що компанія бореться з нестачею чіпів і, що випустити модель Note в другій половині 2021 року, як це планувалося, «може бути важко».

«У всьому світі спостерігається серйозний дисбаланс в попиті і пропозиції мікросхем, — сказав Кох. — Незважаючи на складні умови, лідери нашого бізнесу зустрічаються з зарубіжними партнерами для вирішення цих проблем».

Аналітик Samsung Securities М.С. Хван сказав Bloomberg, що скорочення постачань чіпів Qualcomm AP, вироблених TSMC, зачіпає всіх, крім Apple.

У Samsung Electronics, другого за величиною виробника мікросхем в світі (після TSMC), є деякі проблеми. Компанія була змушена закрити деякі зі своїх заводів в Техасі в США через довготривалі відключення електроенергії, а також скорочення і без того обмежених постачань чіпів. Це може не вплинути безпосередньо на його флагманські лінійки, але, ймовірно, вплине на пропозицію в епоху COVID-19, коли попит на смартфони і ПК захмарний.

Джерело engadget

Не пропустіть