Samsung перестає випускати Galaxy S20 FE на базі Exynos 990

Згідно з інсайдерськими даними, у південнокорейській компанії Samsung планують припинити випускати смартфон Samsung Galaxy S20 FE. Нагадаємо, що ця модель була презентована у вересні минулого року в рамках модельного ряду Fan Edition, ставши другою моделлю після Galaxy Note FE 2017.

Samsung S20 FE був презентований у двох версіях – з 4G та 5G. Перша версія працює на Exynos 990, а друга – на Snapdragon 865. Модель була однією з найкращих в плані продаж, але всі позитивні відгуки стосувалися Galaxy S20 FE 5G, а про Galaxy S20 FE 4G користувачі відгукувалися переважно негативно через невисоку автономність та продуктивність.

Нагадаємо, що недавно компанія презентувала Samsung Galaxy S20 FE 5G на індійському ринку. Крім цього, стало відомо, що Samsung розробляє нову 4G-версію, яка повинна отримати Snapdragon 865 замість Exynos 990. Інші джерела стверджують, що вона буде оснащена не Snapdragon 865, а Snapdragon 865+, його розігнаною версією.

Новий Samsung Galaxy S20 FE вже засвітився на деяких сайтах регіональних відділень Samsung, тому варто очікувати, що він незабаром поступить у продаж. Samsung Galaxy S20 FE на Exynos 990, натомість, незабаром зникне з прилавків (це залежить від кількості запасів, які вичерпаються та не будуть поповнені).


Не пропустіть