Samsung переносить деякі програмні функції Galaxy S21 на старі пристрої

Оновлення One UI 3.1 на базі Android 11 вийшло для Galaxy S20, Galaxy S10, Galaxy Note 20, Galaxy Note 10 і ще декількох смартфонів Samsung.

Коли в січні Samsung анонсувала свою нову лінійку Galaxy S21, компанія також детально описала останню версію свого скіна One UI для Android. Оновлення приносить досить багато нових функцій, і тепер Samsung планує додати деякі з них на свої старі пристрої, зокрема лінійки Galaxy S20 і Note 20, а також Galaxy Z Fold 2 і Galaxy Z Flip.

Коли Samsung оновить вищеперераховані пристрої до One UI 3.1, вони отримають п’ять програмних функцій S21. Поговоримо про них детальніше:

  • Enhanced Single Take дозволяє одночасно знімати фото і відео.
  • Multi Mic Recording дозволяє записувати звук як з телефону, так і з підключеного пристрою через Bluetooth. За задумом, це має поліпшити якість аудіо або відео.
  • Object Eraser — новий інтелектуальний інструмент для редагування фотографій, який вирізає будь-які небажані частини знімків без ручного редагування. Він доступний в додатку Samsung Gallery.
  • Eye Comfort Shield заснований на функції, яка вже була в One UI 3.0. Налаштування автоматично регулює синє світло, що випромінюється вашим телефоном в залежності від часу доби. Це може допомогти впоратися з навантаженням на очі. Включити його можна з панелі швидких налаштувань.
  • Private Share дозволяє надавати загальний доступ до зашифрованих файлів і встановлювати дату її закінчення.

Розгортання One UI 3.1 на старих пристроях Samsung на деяких ринках почнеться вже з сьогодні.

Джерело engadget
Не пропустіть