Samsung патентує дуже цікаві розумні окуляри

Samsung вивчає можливість розробки окулярів доповненої реальності на основі однієї зі своїх останніх патентних заявок. Документація, представлена техногігантом в Бюро з патентів і товарних знаків США, демонструє складний пристрій, який більше схоже на звичайну пару окулярів, але з досить товстими оправами, в яких і будуть розміщені всі електронні компоненти. Звичайно, кінцевий продукт може сильно відрізнятися, але в поточному варіанті Samsung пропонує одну дуже цікаву особливість: автоматичне включення окулярів при їх розкладанні.

Коли дужки окулярів розгортаються, врни включаються і проектор, встановлений в районі скроні, почне випромінювати зображення на невелику область лінзи окулярів, розташовану в поле зору користувача. Щоб визначати факт того, що пристрій знаходиться в розкладеному стані, будуть використовуватися спеціальні магнітні датчики. Таким чином, пристрій буде залишатися включеним до тих пір, поки користувач умисно не складе його (або банально сяде акумулятор).

Оскільки це тільки патентна заявка, яка цілком може залишитися нереалізованою, Samsung не обговорює, які конкретно компоненти збирається використовувати. Відомо тільки те, що, якщо компанія коли-небудь вирішить продовжити розробку пристрою, вибір впаде на процесори на базі ARM.


Не пропустіть