Samsung не зможе випустити оновлення, що активує 120 Гц при максимальній роздільній здатності

І все через проблеми на рівні проектуванні смартфона

Останні кілька місяців користувачі по всьому світу просять компанію Samsung “увімкнути” частоту оновлення 120 Гц при максимальній роздільній здатності. Але, судячи з усього, компанія не зможе випустити відповідне оновлення в зв’язку з апаратними обмеженнями свого флагмана.

Досить авторитетний ресурс AnandTech розповів про те, що в Galaxy S20 існують апаратні недосконалості, що заважають реалізації довгоочікуваної функції. Йдеться про те, що компанія використовує лише одну лінію MIPI до мікросхемі DDIC, що в свою чергу помітно обмежує пропускну здатність системи. За словами фахівців, саме через цей аспект Samsung була змушена відмовитися від режиму 2K/120 Гц у серії Galaxy S20. При цьому той факт, що компанія OnePlus використовує подвійний інтерфейс MIPI, призвів до того, що у OnePlus 8 Pro є даний режим.

Нагадаємо, що в зв’язку з відсутністю підвищеної частоти оновлення екрану при роздільній здатності 2К, користувачі лінійки Galaxy S20 почали підписувати петицію, з вимогою до компанії випустити відповідне оновлення, “що вмикає” такий бажаний режим.

Джерело AnandTech

Не пропустіть