Samsung назвала терміни появи пристроїв з чіпами Exynos і графікою AMD Radeon

До цього дня Samsung в якості відеоприскорювача в своїх фірмових чіпах використовує рішення від ARM – Mali. Вони поступаються за продуктивністю графічним чіпам Adreno від Qualcomm, що не може влаштовувати південнокорейського гіганта.

Ходили чутки, що Samsung взялася за конструювання власного графічного контролера, але до сьогоднішнього дня він так і не вийшов. А пару місяців назад південнокорейський гігант і AMD оголосили про укладення довгострокової угоди в галузі створення високопродуктивних мобільних відеоприскорювачів з технологією AMD Radeon.

Це означає, що на ринку з’являться процесори Exynos з графікою Radeon і обіцяні «революційні зміни» графічної складової.
Samsung сповістила, що в її портфоліо з’явиться ціла лінійка нових чіпів і перші пристрої з ними на борту вийдуть в 2021 році.

Від співпраці виграють обидві компанії. Так, AMD отримала замовлення на розробку високопродуктивної мобільної графічної архітектури, а також південнокорейська компанія буде перераховувати їй ліцензійні відрахування за право користування технологією Radeon. А у Samsung нарешті з’являться конкурентоспроможні чіпи з пристойною графічною складовою, що дадуть бій продуктам Qualcomm.


Не пропустіть