Samsung може відмовитися від Bixby та заробити на цьому

Згідно з інформацією від видання Bloomberg, Google веде перемовини з Samsung, наслідком яких може стати велика угода, яка може покращити позиції технологій Google на смартфонах південнокорейської компанії.

Samsung на даний момент є найбільшим виробником смартфонів у світі. Тільки за минулий рік компанія продала більше трьохсот мільйонів апаратів, і хоча не всі вони працюють на операційній системі Android, розробленій Google, у Google є потенціал більш глибокого проникнення у продукти Samsung. Мова йде про можливу повну відмову компанії Samsung від власного голосового асистента Bixby на користь Google Assistant, а також про відмову від Galaxy Store на користь Google Play Store.

Це надасть можливість американському технологічному гіганту отримати ще більший доступ до аудиторії Samsung, хоча це, по суті, стане капітуляцією Samsung перед Google, адже компанія вже більше трьох років розвивала ідею свого магазину програму Galaxy Store та голосового асистента Bixby. Про фінансову складову угоди поки немає інформації, але джерело згадує, що Google платить мільярди доларів щороку Apple, щоб бути пошуковою системою за замовчуванням у браузері Safari на iPhone та інших пристроях Apple.

Джерело Bloomberg
Не пропустіть