Samsung готується до презентації нового Galaxy Book3 Ultra

Компанія Samsung відкрила можливість попереднього замовлення нових флагманів Samsung Galaxy S23, які мають бути презентовані вже 1 лютого, але крім них, замовити вже можна і ще один новий продукт компанії – ноутбук Samsung Galaxy Book. Хоча в компанії поки не вказують назву моделей, але мова, вочевидь, про потенційний модельний ряд Galaxy Book3.

Очікується, що будуть презентовані моделі Galaxy Book3 Pro та Galaxy Book3 Pro 360, а також нова преміальна модель – Galaxy Book 3 Ultra. Нагадаємо, раніше топовими рішеннями компанії були Galaxy Book2 Pro та Galaxy Book Odyssey. Точних даних про характеристики моделей поки немає, але є деяка інсайдерська інформації щодо їхніх фішок та можливостей.

Так, хоч діагональ дисплея Samsung Galaxy Book3 Ultra поки залишається невідомою, очікується, що модель отримає повнорозмірну клавіатуру (тобто матиме діагональ 15-16 дюймів), а також буде оснащуватися найновішими процесорами Intel Core 13-го покоління. Однією з головних фішок буде легкий та тонкий корпус.

Новий Samsung Galaxy Book3 Pro повинен бути легшим за інші флагманські преміальні рішення, як Dell XPS 15 та MacBook Pro від Apple. Актуальний Dell XPS має діагональ 15.6 дюйма та важить між 1.92 кілограма та 2.1 кілограма. У свою чергу, MacBook Pro доступний у розмірах 14 та 16 дюймів, і вага останньої моделі складає від 2.1 до 2.2 кілограма. Щоправда, є і молодша, 14-дюймова версія, що має вагу на рівні 1.6 кілограма.

Слід зазначити, що на ринку є і значно легші ноутбуки – так, вага LG Gram з діагоналлю 17 дюймів складає лише 1.43 кілограма. Також наступного року Apple має презентувати MacBook Air з діагоналлю 15 дюймів, що має бути легшим за Pro-варіанти. Через це компанії Samsung варто постаратися, щоб показати рішення, вагу якого можна презентувати, як фішку. Всю інформацію ми дізнаємось вже незабаром, адже презентація нових Galaxy Book3 має відбутися одночасно з флагманськими смартфонами Galaxy S23, які, як ми вже згадували, презентують 1 лютого.

Джерело GSMArena

Не пропустіть