Samsung готує більш доступні розкладні смартфони – їхня ціна складе близько 700-800 доларів

Компанія Samsung зараз займає близько 80 відсотків ринку гнучких смартфонів, але конкуренти вже готують свої рішення – згідно з інсайдерськими даними, Apple вже розробляє гнучкий смартфон, та й не варто забувати про рішення Vivo, Oppo та інших брендів, які вже дешевші, ніж флагманський Galaxy Z Fold 3. Через це компанія Samsung готується презентувати доступніші гнучкі Galaxy A Fold та Galaxy A Flip, що допоможуть компанії ще сильніше укріпити позиції на ринку.

Так, інсайдери стверджують, що в модельному ряду Samsung Galaxy A будуть гнучкі смартфони, і як і всі Galaxy A, вони будуть позиціонуватись, як доступні рішення (у порівнянні з флагманами). Згідно з інсайдерськими даними, доступний гнучкий смартфон Samsung буде коштувати близько 1 мільйона вон (767 доларів).

Також варто враховувати, що компанія Samsung буде поставляти у ці смартфони менш потужні чіпсети та простіші камери, ніж у свої флагманські гнучкі рішення. Очікується, що нові Samsung Galaxy A Fold та Samsung Galaxy A Flip будуть презентовані у 2024 році.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть