Samsung Galaxy Z Flip 2 розчарує своїм акумулятором

Компанія Samsung незабаром повинна презентувати третє покоління свого флагманського гнучкого смартфона Galaxy Z Fold та друге покоління смартфона форм-фактору “жабка” – Galaxy Z Flip. Компанія на даний момент, по суті, повністю контролює сегмент гнучких смартфонів, але це може змінитися найближчим часом. Нагадаємо, що раніше цього тижня Xiaomi презентувала свій гнучкий Xiaomi Mi MIX Fold, тому Samsung варто презентувати конкурентні рішення вже незабаром.

Щоправда, у смартфона форм-фактору “жабка” від Samsung, який називається Galaxy Z Flip, на даний момент досі немає конкурента, але компанія незабаром повинна презентувати друге покоління, і про це свідчать перші деталі про модель. Мова йде про об’єм акумулятора, і він, на жаль, розчаровує.

У нового смартфона Samsung Galaxy Z Flip 2 вже є сертифікація від Safety Korea, 3C та DEKRA. Завдяки цьому нам стало відомо, що модель буде оснащена двосегментним акумулятором з об’ємами 2370 мАг та 903 мАг відповідно. Сумарно користувач отримає 3273 мАг, що, з поправкою на похибку, рівно об’єму акумулятора Samsung Galaxy Z Flip першого покоління, який оснащений акумулятором об’ємом 3300 мАг.

На жаль, такого об’єму акумулятора малувато у наш час для повноцінного робочого дня, але слід враховувати, що це компактний смартфон форм-фактору “жабка”, і у ньому складно вмістити стандартний акумулятор об’ємом 4500 мАг та більший. Навіть у Samsung Galaxy Z Fold 2, який значно більший за фізичними габаритами, акумулятор об’ємом лише 4500 мАг, при тому що він відчутно важчий за моделі зі значно більшими акумуляторами.


Не пропустіть