Samsung Galaxy Watch4 і Galaxy Watch4 Classic отримають багато нових функцій

В оновленні програмного забезпечення для годинників Samsung Galaxy Watch4 та Galaxy Watch4 Classic очікується покращене розуміння складу тіла, а також спеціальні програми розширених інтервальних тренувань для бігунів та велосипедистів.

Також компанія Samsung представила безліч нових циферблатів та нову лінійку ремінців для годинників, які будуть доступні у фірмових магазинах Samsung та партнерських роздрібних магазинах.

Нові цілі та дані про склад тіла включають щоденні поради та нагадування. Ви отримаєте докладну інформацію про ваші конкретні цілі за складом тіла, включаючи масу, відсоток жиру в організмі і так далі. Вони будуть помітні в програмі Samsung Health на вашому телефоні.

Оновлена ​​функція інтервальних тренувань дозволяє бігунам та велосипедистам призначати та відстежувати тренування з індивідуальною інтенсивністю. Samsung також додає показник VO2 Max у відсотках, щоб ви знали, як сильно напружуєтеся. Також є новий індикатор втрати поту, який вимірює кількість поту під час тренування та підказує, скільки води ви повинні споживати для відновлення.

Ще одним новим доповненням є вимірювання частоти серцевих скорочень під час відновлення, тобто протягом двох хвилин після закінчення тренування.

Samsung також представляє нову програму навчання якісному сну, яка дає вам персональні поради про те, як краще відпочивати. Нова програма навчання сну створюється індивідуально для кожного користувача на основі його порядку дня, а також нової функції, яка може автоматично відключати підключені пристрої SmartThings, як тільки годинник виявляє стан сну.


Джерело Gsmarena

Не пропустіть