Samsung Galaxy Watch 3 засвітилися на якісному рендері

Нещодавно відомий інсайдер Еван Бласс опублікував перше офіційне фото для преси майбутніх розумних годинників Samsung Galaxy Watch 3. Вчора в мережі з’явилося ще одне високоякісне зображення. Нові фотографії показують розумний годинник Galaxy Watch 3 у всій красі з подовженим ремінцем.

Модель має кодову назву SM-R840 і являє собою 45-міліметрову версію з корпусом з нержавіючої сталі (компанія також випустить варіант з титановим корпусом). Ремінець шкіряний.

Годинник отримав Super AMOLED екран діаметром 1,4 дюйма, 1 Гб оперативної пам’яті, 8 Гб флеш-пам’яті і Tizen OS 5.5, GPS, Bluetooth 5.0 і Wi-Fi. Що стосується функцій пристрою, можна відзначити датчик частоти серцевих скорочень, підтримку моніторингу ЕКГ і моніторингу сну. Ємність акумулятора моделі складе 340 мАг. Автономність гаджета, за останніми чутками, складе близько двох днів.

Слід зазначити, що новинка отримала відповідність військовому стандарту MIL-STD-810G (вона витримує занурення до 50 метрів під воду), а також захист екрану Gorilla Glass DX. Крім цього, Galaxy Watch 3 відображають час в аналоговому і цифровому форматах. На екран також виводяться дані про погоду і результати роботи шагомера.


Джерело GizChina

Не пропустіть