Samsung Galaxy S22 Ultra може виявитися унікальним

Компанія Samsung Electronics поки тільки готується до випуску нової лінійки флагманів – Galaxy S22. Тим часом в Мережі почали накопичуватися подробиці про майбутні новинки.

На цей раз стали доступні якісні зображення і відео з тривимірною комп’ютерною моделлю. Зображення опублікував Стів Хеммерстоффер (Steve Hemmerstoffer), відомий під ніком OnLeaks, що вважається надійним і авторитетним джерелом.

За словами Хеммерстоффера, це дуже ранні рендери, що показують, наскільки «унікальний» дизайн у головній камері на задній панелі смартфона.

В іншому смартфон багато в чому нагадує Galaxy Note20. Якщо Galaxy S21 Ultra стала першою моделлю серії Galaxy S з підтримкою стилуса S Pen, то в Galaxy S22 Ultra корейський виробник може піти ще далі – в корпусі з’явиться отвір для зберігання стилуса, що раніше було однією з родзинок серії Galaxy Note.

Також відзначається екран AMOLED діагоналлю 6,8 дюйма з «високою роздільною здатністю і високою частотою оновлення», але точні параметри поки не наводяться, значне поліпшення параметрів камери, згадуються чотири модулі для зйомки, один з яких перископний. Розміри смартфона становлять 163,2×77,9×8,9 мм, а з урахуванням виступу камери товщина становитиме 10,5 мм.

У Стіва Хеммерстоффера довгий послужний список зі створення достовірних рендерів різних смартфонів до їх анонсу. Практично всі подібні роботи OnLeaks потім підтверджуються, так що особливо сумніватися в дизайні Galaxy S22 Ultra не доводиться. З його витоків можна згадати Samsung Galaxy S21, Huawei P50 Pro, Sony Xperia 1 III, Google Pixel 4 XL і багато іншого.

Джерело Digit
Не пропустіть