Samsung Galaxy S22+ отримав більший та яскравіший екран

Опубліковані нові зображення смартфона Samsung Galaxy S22+. Ця модель виглядає як звичайний Galaxy S22, але більша і має кілька відмінностей у технічній частині.

Екран не тільки більший, але ще й яскравіший: максимальна яскравість складе 1750 кд/кв.м. Відповідно, ємність акумулятора теж буде більшою, ніж у звичайного Galaxy S22 – вона складе 4500 мА·год. Нарешті, Galaxy S22 отримає підтримку провідної зарядки потужністю 45 Вт.

Останнім часом ходило багато чуток про те, що Samsung має проблеми з власною однокристальною платформою Exynos 2200, і компанія нібито може взагалі від неї відмовитися.

При цьому замість Exynos у всіх смартфонах Galaxy S22 мала б використовуватися Snapdragon 8 Gen 1. Згідно з новими даними, нічого такого не буде: Exynos 2200 використовуватиметься в Galaxy S22 у Великій Британії і, судячи з усього, в інших країнах Європи. Загалом у порівнянні з Galaxy S21 ситуація з однокристальними системами не зміниться: використовуватимуться і SoC Exynos, і Soc Snapdragon.

Даними про те, що в Samsung Galaxy S22 будуть використовуватися обидві SoC, поділився інсайдер Ішан Агарвал (Ishan Agarwal). Раніше він неодноразово першим публікував офіційні прес-рендери нових смартфонів, повідомляв точні ціни, характеристики та дати виходу телефонів. Наприклад, він назвав точні параметри OnePlus 8 Pro ще до прем’єри цього смартфона.


Джерело 91mobiles

Не пропустіть