Samsung Galaxy S22 може з’явитися з невидимою камерою

Лінійка буде запущена в 2022 році.

Останні кілька років безліч виробників смартфонів намагаються запхати якомога більше деталей під дисплей, зокрема камеру. Компанія Samsung зареєструвала новий патент, в якому описується новий метод розташування селфі-камери під дисплеєм.

Компанія Samsung Electronics подала патент в WIPO (Всесвітнє відомство інтелектуальної власності) на «Електронний пристрій, зокрема допоміжний дисплей і спосіб його роботи» в червні 2020 року. Цей документ був схвалений і опублікований 24 грудня 2020 року. У патенті описується пристрій з селфі-камерою, яку можна повністю приховати, коли вона не використовується.

Система камер включає подвійну камеру і спалах. Вбудований спливаючий дисплей закриває селфі-камеру, коли вона не використовується. Цей додатковий дисплей може переміщатися вгору і вниз, як показано на малюнку нижче.

Цей допоміжний дисплей з механічним переміщенням підтримує сенсорне управління. Крім того, він також може відображати час, стан батареї і вхідні повідомлення.

Згідно зі звітом LetsGoDigital, цю нову технологію можна буде побачити в майбутніх флагманських телефонах Samsung. На жаль, вона, швидше за все, не буде представлена в серії Galaxy S21, але її може отримати лінійка Galaxy S22, яка буде запущена в 2022 році. Однак це всього лише припущення.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть