Samsung Galaxy S21 Ultra отримає стилус S Pen

Видання Gizchina опублікувало інформацію про нову флагманську модель компанії Samsung – Galaxy S21 Ultra, який вийде вже на початку наступного року. Згідно з новими даними, модель буде оснащена стилусом S Pen, що зробить її першою моделлю Galaxy S з такою можливістю, оскільки раніше S Pen був лише у Galaxy Note.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що компанія Samsung міняє свою стратегію та фокусується на створенні смартфонів з гнучкими дисплеями. Як результат, справді флагманськими смартфонами Samsung тепер стали Galaxy Z, а Galaxy S та Galaxy Note стали значно простішими в плані фішок та технологій. На цьому фоні Samsung Galaxy S21 зі стилусом виглядає справді дуже привабливою заміною актуальних флагманів Samsung.

Згідно з останніми даними, модельний ряд Samsung Galaxy S21 включатиме моделі Galaxy S21, Galaxy S21+ та Galaxy S21 Ultra, як це було і з Galaxy S20. Також відомо, що топова модель буде поставлятися зі стилусом S Pen. Також джерело додає, що це буде зроблено для того, щоб привернути увагу фанатів модельного ряду Galaxy Note до Galaxy S.

Очікується, що компанія Qualcomm вже незабаром презентує свій флагманський чіпсет Snadpragon 875, і саме його отримають смартфони Galaxy S21 для деяких регіонів. Також відомо, що вони будуть оснащені OLED-дисплеями з високою частотою оновлення та просунутими камерами на 108 МП.

Джерело Gizchina
Не пропустіть