Samsung Galaxy S11 вразив всіх користувачів своїми можливостями

В мережу потрапили дані про майбутню новинку в особі Samsung Galaxy S11, яка виявиться оснащена за останнім словом техніки. Оскільки південнокорейська корпорація не може випустити десятки моделей флагманського телефону, хоча вона напевно з радістю б зробила це, будь у неї така можливість, компанія вирішила запропонувати користувачам велику кількість варіантів майбутнього флагмана, які будуть відрізнятися один від одного об’ємом вбудованої пам’яті. Покупцям запропонують модифікації з об’ємом накопичувача від 128 ГБ до 1 ТБ включно, і всі вони звичайно ж будуть відрізнятися один від одного ціною.

У всіх версіях Samsung Galaxy S11 буде використовуватися новітня флеш-пам’ять UFS 3.0, яка вдвічі швидше UFS 2.1, використовуваної зараз в Galaxy S10. За рахунок цього всі програми та ігри будуть завантажуватися швидше, тому що швидкість читання і запису збільшиться в два рази. Достовірно відомо про те, що новий флагман бренду з модельним номером SM-G981 вийде у версіях з 128 ГБ і 512 ГБ пам’яті, конфігурація SM-G986 виявиться доступна в модифікаціях з 128 ГБ, 256 ГБ і 512 ГБ, а ось модель з приставкою « Plus »виявиться доступна не тільки в трьох цих кольорах, але ще і в версії з накопичувачем на 1 ТБ. Скільки така буде коштувати – загадка.

Таким чином, різноманіття доступних для покупки модифікацій Samsung Galaxy S11, поза будь-якими сумнівами, повалить всіх користувачів, і це при тому, що в мобільний пристрій стане можливим ще й встановити карту пам’яті microSD об’ємом до 1 ТБ включно, а такі зараз є у вільному продажу. Таким чином, виходячи з цього, сумарний обсяг пам’яті в новому флагмані південнокорейської корпорації може досягти значення в 2 ТБ. Навіщо потрібно так багато в смартфоні – питання відкрите, але можливо комусь стільки буде потрібно. Очікується, що новий флагман південнокорейської корпорації анонсують в першій половині 2020 року.

Джерело itechua.com

Не пропустіть